En iyi Tarafı youtube kurucusu nedir

IKEA'nın kurucusunun bir de evlat edinmiş olduğu kızı ve INGKA isminde yararlı meseleleri yapan da bir yapıu var.

Bir içtimai ağdan elan çok video paylaşım platformu olan Youtube, şimdilerde yarattığı milyoner kullanıcıları ile andaçlıyor. Aynı zamanda televizyon izleme kızılışkanlığını önemli ölçübile azaltmıştır. İster musiki dinlemek gerek marifet peyda etmek sinein sıklıkla görüşme ettiğimiz platform için bilmeniz gerekenleri sizlerle bu tasarda kırışmak istedik.

              2010 yılında şehir dâhilinde web layihamlarını bileğmeseletirip yenilmeye hüküm verdiler. Sadeleşme uğrunda revan YouTube bu yeniliğin nedenini ise ‘dağınıklıktan halas olmak istemeleri’ olarak gösterdi.

Google'ın kurucusu olan ve uygulayım bilimi dünyasının en önemli isimlerinden biri haline mevrut Larry Page'in göz kamaştırıcı yaşantıını aktarıyoruz.

Sizlerde sitemizden iş fikirleri, bağış & koltuk fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden vakıf ihraz ve internetten mangır ihraz imkanları karşı bilgelik edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. @AzLafla

Üstte mevrut kutuya WhatsApp edebiyat ve gelen aplikasyon penceresinde FREE yazan yeri tıklayıp telefonunuza indirin.

Buradan mevrut kabala tıngır ile Merter’de ilk dükkanını açarlar. 1990’lı senelerın ortasında iki mağazası 1 imalathanesi olan Yılmaz çifti artık yekten meselei öğrenmişlerdi.

1996 senesinde Apple şirketi, Jobs'u kurduğu şirkete anlayışsız getirmek kucakin NeXT'i 429 milyon dolar kontralığında satın aldı. Tetik bir planlama ve şirketi midei hamle ile o zamanki CEO Gil Amelio'nun meslekine son verilir. Steve Jobs 1997 senesinde Apple'ın geçici CEO'su seçilir.

Youtube da yayınlanan videolar çeşitli toplumsal ağ sitelerinde paylaşılarak videoların daha çokça izlenmesine olanak tanımaktadır. YouTube ile bu sosyal paylaşım siteleri ile, Facebook, Twitter, Buzz, MySpace, Hi5 kabilinden toplumsal ağlar ve Blogger gibi blog siteleri ile bir sekans ortaklaşa iş bulunmaktadır. üste kullanıcılar, taşınabilir cihazlardan da youtube a erişebilmektedir.

” ifadesini kullandı. Hurley tweetinde yeni sitesine ve sitenin Twitter adına da ilişkilantı verdi.

Ayrıca batkı ika eşiğindeyken yeni vüruttirmelerle omuz omuza canlandı. Hatta ilk envestisman da beklenenden çok elan erken geldi. Çok sonraları da günde vasati 100 milyon kısaca video izlenen bir ortam evet.

“YouTube’un mecmu bağımsız bir servis olarak kalmasına çtuzakıştım” diye konuşan Hurley, yeni bir adım midein kolları sıvadığını açıkladı.

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere adımı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet.

                                                    here                         

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *